Ar gyvūnų sielos sutartys ir naminių gyvūnėlių praeitis yra naminių gyvūnėlių reinkarnacijos proceso dalis?

Dauguma gyvūnų globėjų laiko savo augintinio šeimos nariais. Po augintinio mirties daugelis naminių gyvūnėlių savininkų patiria visus žmogaus netekties procesus. Gyvūnų reinkarnacija yra nauja dvasinė perspektyva ir šaltinis, padedantis palaikyti sielvartą dėl gyvūno praradimo.

Ar gyvulių ir naminių gyvūnėlių sielos sutartys yra tikros. Taip! Pirmasis gyvulinės sielos sutarties tipas vadinamas „Karminiu“. Karminė sutartis paveikia likimą vieno įsikūnijimo metu. Karminė sutartis yra apribota tam konkrečiam gyvenimui ir vis tiek gali būti didesnio sielos įsipareigojimo, skirto daugeliui reinkarnacijų savininko gyvenime, segmentas. Štai keli pavyzdžiai:

1. Bombos būrio šuo, kuris miršta atradęs minų lauką, kad išgelbėtų savo būrį.

2. Terapinis šuo, kuris pirmą kartą po daugelio metų įkvepia pacientą, sergantį Alzheimerio liga sergantį pagalbinį gyvenimą, prabilti.

Tai išgyvenimai, kurie turi įtakos jų žmogaus draugo likimui. Gyvūno karma (arba sielos pasirinkimas) palengvino sąveikos su tuo žmogumi rezultatą.

Sutarčių, sudarytų tarp augintinio sielos ir jo asmens, skaičius lemia, kiek ankstesnių naminių gyvūnėlių gyvenimų gyvūnas dalinsis su savo kompanionu per vieną gyvenimą arba per kelis gyvenimus.

Žemiau pateikiami keli naminių gyvūnėlių dvasinių susitarimų tipai, kuriuos gyvūnas gali sukonfigūruoti reinkarnacijos procese:

Oversouling: kai velionis augintinis susitaria nukreipti naują ar buvusį augintinį iš „aukštesnės“ perspektyvos.

Pasivaikščiojimas pagal sutartį: kai mirusio augintinio energija persikelia į kito augintinio kūną, kuris sutiko persikelti, kai mirusio augintinio energija reinkarnuojasi.

Sielos pynimas: yra bendra sutartis, kai miręs augintinis grįžta kaip kambario draugas esamo augintinio kūne.

Naujas kūno kontraktas: praėjusios augintinio energija grįžta į naują fizinę formą.

Gyvūnų pomirtinis gyvenimas yra laikotarpis, kai gyvūno gyvybinė energija gyvena šventoje vietoje po to, kai jie perėjo per Vaivorykštės tiltą. Gyvūno siela gali „dirbti“ arba gyventi šioje dimensijoje amžinai, arba jie gali pasirinkti reinkarnuotis.

Todėl po augintinio mirties ir gyvūno netekties sielvarto širdyje tikėkite, kad jūsų augintinio gyvybinė energija ir meilė nesibaigia. Reinkarnacijos procesą apėmė daugelis seniausių pasaulio religijų. Net jei esate skeptikas, ką jūs turite prarasti apsvarstę galimybę?

Jei tai yra jūsų sutartis, gali būti tik laiko klausimas, kol jūsų mylimas gyvūnas sugrįš su jumis!

Parašykite komentarą