Dingusių augintinių supratimas ir jų vietos nustatymas

Kaip žinote iš savo praeities ar dabartinės patirties, pamestas ar dingęs gyvūnas gali būti labai įtemptas laikas. Šie jausmai suprantami, nes jūsų augintinis yra jūsų šeimos dalis ir jūs nuoširdžiai norite, kad jūsų augintinis grįžtų namo.

Į toliau pateiktą informaciją įtraukiau kai kurias priežastis, dėl kurių naminiai gyvūnai palieka savo namus arba pabėga iš namų, kokius metodus naudoju, kad padėtų jiems rasti ir kodėl jie gali arba negali grįžti namo patys arba būti rasti. Šio puslapio apačioje taip pat yra sąrašas naudingų patarimų, kuriuos galite įgyvendinti kartu su tuo, ką darau ieškodamas ir, tikiuosi, surasdamas jūsų dingusį augintinį.

Niekada negarantuojama, kad pasiklydęs ar dingęs augintinis bus rastas. Taip pat negarantuojama, kad jie patys grįš namo, net jei laisvai klaidžioja tarptinkliniu ryšiu. Joks gyvūnų komunikatorius nesuteiks tokių garantijų. Iš savo patirties dirbdamas su pasiklydusiais gyvūnais pastebėjau, kad daug gyvūnų buvo aptikti arba dėl informacijos, kurią perduodu jų draugams iš jų augintinių, arba grįžau namo savarankiškai su nurodymais, kuriuos jiems daviau.

Kodėl augintiniai palieka namus arba pabėga:

Be akivaizdžių priežasčių (ty kažkas juos išgąsdino, nepriežiūra ar prievarta, jie yra karštyje ir (arba) jie labai nori išeiti ir tyrinėti aplinką), kodėl naminiai gyvūnai dingsta, yra ir ne tokia akivaizdi priežastis. priežastis, kurią radau. Kaip ir mes, gyvūnai į šią egzistencijos sritį ateina su misija. Kai kurie tai vadina jūsų gyvenimo keliu. Ne visi gyvūnai turi daugiau nei vieną misiją per tą patį gyvenimą, tačiau kai kurie tai atlieka. Taigi buvo žinoma, kad kai kurie gyvūnai pasitraukia, nes jų gyvenimo misija gali būti nukreipta juos kita kryptimi. Pavyzdžiui, jei jūsų augintinio misija yra padėti savo draugui per didelį gyvenimo pokytį ir tai buvo padaryta, tada jis gali palikti savo namus ir susirasti kitą žmogų, kur būtų galima įvykdyti tą pačią misiją.

Metodai, kuriuos naudoju, kad padėtų surasti pasiklydusius gyvūnus arba padėti jiems rasti kelią namo:

Žemėlapį naudoju kartu su bendravimu su gyvūnais, kad padėtų surasti pasiklydusius gyvūnus. Dowsing įvairiomis formomis egzistavo tūkstančius metų. Šiais laikais žemėje slypintiems archeologiniams artefaktams aptikti šulinių vandenį, mineralų telkinius ir archeologinius artefaktus buvo naudojamas davimas. Naudojant žemėlapį, ta pati praktika gali būti naudojama nustatant bendrą dingusio gyvūno vietą.

Kodėl dingę gyvūnai gali negrįžti namo arba būti rasti:

Be akivaizdžių priežasčių, kodėl pasiklydę gyvūnai gali negrįžti namo iš karto ar niekada (jų gyvenimo misija nukreipia juos nauja linkme, jie perėjo, yra sužeisti ir atsigauna po traumų įėjo į apsauginę būseną ir kt.), yra dar keletas priežasčių, į kurias taip pat reikia atsižvelgti. Yra gyvūnų, su kuriais susidūriau ir kurie buvo pavogti ir negali patys grįžti namo. Taip pat gyvūnai man pasakė, kad jie mano, kad namuose yra per daug gyvūnų, todėl jie išeina. Vienas pasiklydęs gyvūnas man pasakė, kad negrįš namo, nes tikėjo, kad plėšrūnas (kojotas), kuris ją išgąsdino, sugrįš, jei ji bandys grįžti namo.

Patarimai, kaip rasti dingusius ar dingusius augintinius:

Yra daug dalykų (be to, kad reikia kuo greičiau susisiekti su manimi dėl pagalbos), kuriuos galima padaryti, kad padidintumėte tikimybę, kad vėl susitiksite su prarastu ar dingusiu augintiniu.

1. Sukurkite laminuotą ženklą „Paklydęs gyvūnas“, kurio viršuje būtų žodis „ATIDALYMAS“, ženklo centre – naujausias spalvotas gyvūno paveikslėlis ir telefono numeris, kuriuo galima susisiekti, jei gyvūną kas nors pamatytų ar rasta. Labai svarbu neišvardinti jokių kitų smulkmenų.

2. Iškabinkite ženklą savo kaimynystėje, vietiniuose veterinarijos gydytojų biuruose, apskrities gyvūnų kontrolės prieglaudoje ir vietinėse gyvūnų gelbėjimo prieglaudose.

3. Jei gyvenate dideliame mieste, kuriame netoliese yra daug restoranų, kiekvienam restoranui padėkite ženklą „pamestas gyvūnas“. Juk gyvūnas maisto ras ten, kur jam patogu.

4. Jei jūsų gyvūnas turi mikroschemą, susisiekite su įmone (ty „Avid“), kad įsitikintumėte, jog jie turi jūsų dabartinę informaciją, jei kas nors susisieks su juo dėl jūsų augintinio paieškos.

5. Apsilankykite vietinėje apskrities gyvūnų kontrolės prieglaudoje ir vietinėse gyvūnų gelbėjimo prieglaudose, kad sužinotumėte, ar jūsų augintinis yra tarp tų, kurie yra prieglaudose. Darykite tai kuo dažniau, nes nauji gyvūnai dažnai patenka į prieglaudą.

6. Įdėkite skelbimą į vietinį laikraštį apie dingusį gyvūną. Įtraukite tą pačią informaciją, kurią turite ant „pamesto gyvūno“ ženklo.

7. Patikrinkite „rastų“ gyvūnų skelbimus vietiniame laikraštyje ir vietinėse prieglaudų svetainėse.

8. Trijų kvartalų spinduliu aplink savo apylinkę nuo savo namų nubrėžkite drobę ir pasikalbėkite su kaimynais apie pasiklydusio augintinio aprašymą. Tačiau, nebent iš tikrųjų matote savo augintinį, neskambinkite jiems, kol ieškote. Taip yra todėl, kad jei jie jus išgirs, jūsų gali nebūti, kol jie pasieks ten, kur buvote, kai jiems paskambinote. Vietoj to, paskambinkite jiems iš priekinio ar užpakalinio savo namų kiemo arba, jei ieškote jų automobiliu, tyliai pažiūrėkite.

9. Jei jūsų pasiklydęs augintinis yra katė, nakčiai saugioje vietoje aplink savo namų išorę (viršutiniame denyje arba lauko verandoje) pastatykite humaniškus spąstus, taksi ar dėžę ir palikite ją lauke iki ryto. Į aptvarą įdėkite dubenį šviežio minkšto kačių maisto ir vandens, kad įtrauktumėte katę į aptvarą. Taip pat gaudykles uždenkite rankšluosčiu, antklode ar kitu pažįstamu daiktu su jų kvapu. Galite sugauti ir kitus gyvūnus, bet taip pat galite pagauti savo augintinį.

10. Jei gyvenate kaimynystėje, kurioje yra namų savininkų bendrija, susisiekite su vienu iš valdybos narių ir paprašykite jų paskelbti informaciją apie jūsų augintinį kaimynystės svetainėje, taip pat išsiųsti el. laišką visiems kaimynystėje esantiems žmonėms. paskambinkite, jei kas nors pamatys jūsų augintinį.

11. Jei gyvenate netoli vietos, kurioje jūsų augintinis dažnai lankosi (šunų parkas, gyvūnų prižiūrėtoja, kirpėjas, veterinaras ir kt.), susisiekite su asmenimis, kurie dažnai lankosi tose vietose ir paprašykite, kad jie stebėtų jūsų augintinį.

12. Aktyviai ir toliau ieškokite savo augintinio, nesvarbu, kiek laiko praėjo. Pasiklydę gyvūnai gali pasirodyti praėjus savaitėms, o kartais ir mėnesiams ar metams po jų praradimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.