Egzotiški prijaukinti paukščiai naminių gyvūnėlių parduotuvė Arai Parduodami egzotiški paukščiai Gyvūnų paslaugos

Egzotiški prijaukinti paukščiai yra pirmaujanti naminių gyvūnėlių paslaugų įmonė Delyje ir paplitusi visoje Indijoje. Prekiaujame įvairiais parduodamais naminiais gyvūnais, paukščiais, žuvimis, ropliais ir varliagyviais bei jų veisimu. Taip pat prekiaujame įvairiais gyvūnų reikmenimis ir naminių gyvūnėlių reikmenimis. Parduodami produktai: paslaugos naminiams gyvūnėliams, egzotiški prijaukinti paukščiai, žalioji sparnuota ara, tukanas, parduodami naminiai gyvūnai, raudonoji ara, saulės burės, kakadu, mėlyna ir auksinė ara, afrikinė pilkoji papūga, išpardavimas narveliuose, vištiena, galima, žuvys ir įvairovė parduodamų augintinių ir jų priedų. Taip pat teikiame naminių gyvūnėlių etikečių graviravimo paslaugas, kuriose yra savininko kontaktinė informacija gyvūnui pasiklydus. Sveiki atvykę į exotictamedbirds, pagrindinis exotictamedbirds.com grupės tikslas yra suteikti sveikiems augintiniams įgudusios ir patikimos informacijos bei administravimo naminių gyvūnėlių ir gyvūnų mylėtojams. Yra daug asmenų, kurie nuo jaunystės užsiima augintiniais. Kad ir kaip būtų, šiame užimtame pasaulyje žmonės negyvena, kai miršta norėdami užsidirbti. Tikėtina, kad sukelsime individų priklausomybės jausmą būtybėms ir jų klestėjimui. Stengiamės spręsti tokias centro problemas kaip benamystė: būsena ar būklė, kai nėra namų priežiūros ir naminių gyvūnėlių, naminių gyvūnėlių daiktų ir socialinių problemų. Naminiai gyvūnai yra pagrindinė jūsų kompaniono tapatybė per visą jūsų gyvenimą, kad ir kokioje situacijoje būtumėte. Pasaulyje, kuris darosi vis neoriginalesnis, skubantis ir nemalonus, savo klientams suteikiame smagią vietą apsipirkti internete. , kur rasite neįtikėtinai daug naminių gyvūnėlių ir naminiams gyvūnėliams skirtų daiktų už tikslines išlaidas ir malonią pagalbą, padėsiančią patenkinti visus jūsų poreikius. Mes turime įvairių egzotiškų naminių paukščių ir įvairių naminių gyvūnėlių priedų, kuriuos galime parduoti bet kuriuo metu. „We Exotic Pet birds Shop Gurgaone veikia toliau nurodytu adresu:

Kitaip vadinamas Malabaro papūgu, mėlynasparnis papūgas randamas pietų Indijos Vakarų Ghatuose. Jų uodegos ir sparnai puikiai skiriasi mėlyna ir blankia spalva. Jie skraido mažais bėgimais ir sukelia triukšmingus šauksmus, kurie yra unikalūs skirtingų papūgų atžvilgiu.

Kitaip vadinama kalnų putpele, ši specifinė rūšis buvo baiminamasi, kad ji buvo išnaikinta, nes nuo 1876 m. nebuvo nustatyta jokia akivaizdi vieta. Teigiama, kad Utarakhand ir Šiaurės Vakarų Indija yra jos gyvenamosios erdvės. 2003 m. Nainital apylinkėse buvo užfiksuoti galimi stebėjimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.