Homeopatijos naudojimo su naminėmis žiurkėmis ir kitais mažais augintiniais įvadas

Homeopatija yra medicinos sistema, apimanti asmens gydymą labai praskiestomis medžiagomis, siekiant suaktyvinti natūralią organizmo gijimo sistemą.

Kaip žmogus, kuris kiek įmanoma stengiasi gyventi natūralų gyvenimo būdą be toksiškų medžiagų, manau, kad homeopatija ir kiti holistiniai gydymo būdai yra labai vertingi teikiant pirmąją pagalbą ir gydant mano žiurkėms.

Homeopatija remiasi energetiniu principu, kad „panašus“ gydo „panašų“. Taigi, pavyzdžiui, jei gyvūnas prarijo nuodų, tai iš tikrųjų nedidelis tų nuodų kiekis veikia kaip priešnuodis.

Homeopatijoje individualūs asmenybės bruožai ir konstitucija yra labai svarbūs aspektai, kai homeopatas / slaugytojas diagnozuoja arba pasirenka tinkamą vaistą.

Išsamus Materia Medica, kuris yra tarsi homeopatinis žodynas, padeda suderinti pagrindines paciento savybes su jam tinkama priemone.

Pravartu turėti vieną iš homeopatinių pirmosios pagalbos rinkinių, kuriuos dabar galima įsigyti rinkoje. Juose yra apie 36–42 vaistai nuo įprastų negalavimų, dažniausiai su išsamia buklete, kuri padės pasirinkti tinkamą vaistą.

Homeopatija yra įvairių „potencijų“, kurios priklauso nuo reikalingos priemonės stiprumo. Jie gali būti 6c, 12c, 30c, 200c ir pan.

Mano žiurkėms aš paprastai pradėsiu nuo 6c arba 30c, priklausomai nuo simptomų sunkumo.

Paprastai aš paprastai vartoju 30c vieną kartą per dieną 3 dienas, stebėdamas poveikį prieš bet kokį kartojimą. Jei tai vyksta lėtiniu atveju, gali prireikti 6c kelis kartus per dieną. Tabletes galima susmulkinti nedideliame kriaušės ar vyšnios gabalėlyje ir duoti žiurkėms, tačiau geriau, jei jos suvalgytų tabletes tiesiai nuo maisto.

Verta paminėti, kad homeopatija taip pat gali būti naudojama kaip prevencinė priemonė, padedanti išlaikyti asmens sveikatą, priderinant priemonę prie būdingo jūsų augintinio „profilio“. Taip naudojama homeopatija iš tikrųjų gali padėti suvaldyti tam tikrus disbalansus ir apskritai sustiprinti imunitetą.

Kai kurios įprastos naudingos priemonės žiurkėms yra:

Akonitas – baimės, išgąstis, šokas, kaip raminanti priemonė nelaimės ištiktam gyvūnui arba prieš vizitus pas veterinarą/nagų kirpimą

Antimonium Tartaricum – barškantys kvėpavimo garsai, pasunkėjęs kvėpavimas

Arnika – kaip pirmoji pagalba traumų, skausmo ir pooperacinio gijimo atveju

Carbo Vegetalis – griūtis, silpnumas, mėlynas ir negyvas, įstrigęs vėjas

Hepar Sulph – verda ir abcesas su skausmu ir išskyromis.

Hypericum – nervų pažeidimas, pooperacinis skausmas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.