Ieškote augintinio: pagalvokite apie triušį

Jie gali būti mieli ir švelnūs. Jie gali būti tokie pat žaismingi kaip šuniukas ar kačiukas, bet taip pat smalsūs ir išdykę, mėgsta kramtyti. Jei jūsų vaikai palieka drabužius ant grindų, jei ant užuolaidų ar baldų kabo kutai ir virvelės, greitai suprasite, kad kramtymas yra vienas mėgstamiausių jūsų naujojo augintinio užsiėmimų. Jei zuikis yra naminis augintinis, nepalikite zuikio vieno namuose be priežiūros. Ir jei jūsų kompiuteris ar bet kuris kitas prietaisas nustoja veikti, verta patikrinti, ar elektros laide nėra dantų žymių.

Neabejotinai turėsite šiek tiek išlaidų ruošdami namus savo naujajam draugui. Jums reikės namelio arba narvelio, kad jis ar ji nepatektų į bėdą naktį arba kai nežiūrite. Jūsų naminių gyvūnėlių reikmenų parduotuvėje tikriausiai bus įvairių būstų ir kainų. Arba, jei turite įrankių, susikurkite juos patys. Tik nenaudokite vištienos vielos ir nedėkite lentjuosčių per arti vienas kito; būkite atsargūs, kad triušis nieko nesužalotų. Nelaikykite savo triušio per ilgai uždarytame. Jie yra bendraujantys gyvūnai ir tampa vieniši.

Kitos išlaidos gali apimti įprastą sveikatos priežiūrą, kurią turėtumėte suteikti bet kuriam augintiniui. Sterilavimas ir sterilizacija, skiepai, blusų gydymas. Ir nepamirškite stebėti kitų sveikatos problemų, ypač būdingų triušiams.

Triušiai paprastai nemėgsta, kai juos laiko rankose, todėl jie nėra ant kelių sėdintis gyvūnas ar vaiko žaidimų draugas. Jie tylūs, švarūs ir dažniausiai mėgsta būti palikti vieni. Tačiau jiems patinka didelė teritorija, kurioje gali judėti ir tyrinėti. Įsitikinkite, kad jie turi vietos mankštintis. Suteikite duris į jų namelį, kad būtų galima laisvai patekti. Jiems patogiau, jei jie turi saugią vietą.

Triušių šeimininkai vienbalsiai giria savo augintinius. Kaip ir dauguma kitų naminių gyvūnėlių, visi yra skirtingos asmenybės, gerai bendrauja su šeimininkais ir yra lengvai dresuojami naudojant skanėstus ir tuos pačius metodus, kaip ir dresuojant šunį.

Tačiau negalime pakankamai pabrėžti, atlikite namų darbus. Ir jei manote, kad triušis yra augintinis, su kuriuo galėtumėte gyventi, kreipkitės į netoliese esančią gyvūnų prieglaudą. Jie dažnai turi triušių.

Tiesiog nepamirškite, kad bet kuriam augintiniui reikia meilės ir tinkamos priežiūros. Dėl savo prigimties triušiams reikia šiek tiek daugiau priežiūros nei šuniui ar katei. Įsitikinkite, kad esate įsipareigojęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.