Kodėl augintiniai yra prisirišę prie savo šeimininkų

Kartą draugė prarado vieną iš savo augintinių ir buvo tokia sutrikusi, kad dėl to gedėjo kelias savaites. Kai kurie žmonės nesupranta, koks jos prisirišimas prie vargšo šuniuko. Nors dauguma žmonių nesupranta, kodėl žmogus turėtų mylėti savo augintinius labiau nei net žmonės, naminių gyvūnėlių mylėtojams, kita vertus, sunku patikėti, kad yra nesuprasti.

Šiandien mes pažvelgsime į problemą iš kitos perspektyvos.

Gyvūnai turi sielą kaip ir žmonės. Tačiau Gyvūnų sielos yra gana skystos ir nėra individualistinės kaip žmogaus sielos. Taip pat net medžiai ir uolos turi savo sielas, tačiau jų sielos veikiau yra stichijų jėgos, kurios gyvena medžiuose ir yra jų namai. Yra pasakojimų apie medžius, kurie atsisako kristi ir kurių net buldozeriai negali nuversti; arba jei buvo patrauktas žemyn, vėl stovi. Tokios istorijos aptinkamos ne tik prietaringoje Afrikoje, bet ir Skandinavijos šalyse, kur dalis čiabuvių vis dar turi ryšių su stichijų jėgomis. Netgi uolos turi savo būtybes, kurios juose gyvena, kaip ir gėlių elfai gyvena gėlėse, kur gėlė yra toli nuo žmonių gyvenamosios vietos ir gali būti žmonių netrikdoma.

Tačiau gyvūnų sielos skiriasi nuo jų, nes jos yra persmelktos nepriklausomo judėjimo. Pavyzdžiui, visi drambliai turi sielas, kurios po mirties kaip upė teka atgal į bendrą baseiną ir vėl įsikūnija maža baseino dalimi, įtekančia į gyvūną nėštumo viduryje. Taigi iš esmės joks gyvūnas neturi būti kito reinkarnacija, išskyrus ypatingas aplinkybes.

Šios ypatingos aplinkybės gali būti dviejų tipų. Pirmasis – taikant stipriausią jėgą žemėje – Meilės jėgą. Kai vyras myli savo augintinį, meilės spinduliuotė gali išlaikyti jo sielą kartu, todėl ji tampa individualistiška, todėl, jei gyvūnas pereina, siela negali tekėti atgal į grupės sielą. Esant tokioms sąlygoms, gyvūnas gali reinkarnuotis ir vis tiek gali ieškoti buvusio šeimininko, jei jis intuityviai atpažins jį.

Antrasis yra rečiau taikomas. Aukštesnėse sferose taip pat yra gyvūnų, kurie neturi nieko bendra su gyvūnais animizmo sferoje. Kartais jie gali būti įkūnyti žemėje ypatingoms užduotims atlikti. Tačiau jie negali įsikūnyti ant gyvūnų kūnų, o į ŽMONIŲ KŪNU. Vadinasi, ne kiekvienas žmogus yra normalus žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.