Kupranugariai kaip augintiniai – gera idėja ar ne?

Prieš tūkstančius metų kupranugariai buvo prijaukinti ir naudojami daugeliui mūsų žmonių gyvenimo aspektų. Nors kupranugariai visame pasaulyje vis dar naudojami kaip transportavimo, pieno gamybos, prekių gabenimo ir t.t. būdai, jie taip pat užkariavo mūsų gyvenimą kaip augintiniai.

Galbūt galvojate sau: „kupranugariai kaip augintiniai?“. Paprastai, kai aš kalbu su kuo nors apie kupranugarius, pirmiausia jie sako: „Ar jie nespjauna? Na, taip, jie gali, man buvo pasakyta. Po daugelio metų buvimo šalia dešimčių kupranugarių dar nemačiau nė vieno spjaudo ar kupranugario. Tai nereiškia, kad jie negali, tačiau dauguma JAV kupranugarių gimė JAV, o daugelis jų buvo užauginti buteliuose, todėl yra geri kompanionai.

Keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti galvojant apie kupranugarį kaip apie augintinį. Dydis… Kupranugariai tampa labai dideli. Neįprasta, kad suaugęs kupranugario patinas yra daugiau nei 8 pėdų ūgio. Turite būti tokie pat atsargūs, kaip ir būdami šalia bet kokio didelio gyvūno, pavyzdžiui, arklio, karvės ar asilo.

Galbūt klausiate savęs, kuo šeriate kupranugarį? Na, kupranugariai buvo sukurti tam, kad išgyventų atšiauriame dykumų klimate. Taigi jų kūnas yra prisitaikęs valgyti žemos kokybės žolę. Kupranugariai turėtų būti šeriami geros kokybės žolės šienu, vengiant tam tikro šieno, kuriame yra labai daug maistinių medžiagų, o tai gali sukelti svorio problemų.

Kupranugariai taip pat gali būti naudojami pramogaujant. Kai treniruotis pradedama gana jauname amžiuje, išmokyti kupranugarį vesti, čiulpti ir joti yra gana lengva. Sunkiausias dalykas jodinėjant kupranugariais yra rasti tinkamą kupranugarių balną Jungtinėse Valstijose.

Jei turite pakankamai vietos arkliui, turite pakankamai vietos kupranugariui. Dabar JAV kupranugariai tapo labiau paplitę, nei jūs manote. Kai kuriose valstijose kupranugariai laikomi egzotiškais gyvūnais ir jiems bus taikomi jų egzotinių gyvūnų reglamentai. Jei ketinate pridėti kupranugarį į savo šeimą, įsitikinkite ir patikrinkite vietinius įstatymus dėl egzotinių gyvūnų ir kupranugarių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.