"Magiškos akimirkos" Davedos Gruber gyvenime

Oho, tai žavi meilės istorija, kurią pasakoja autorė Daveda Gruber. Ji nepalieka akmenų, kaip internetu pamilo Sonny Gruberį. Santykių labiausiai bijotų, vis dėlto leiskime Davedai pasiimti mus į savo kelionę iš Monrealio Ca į Pitsburgą, Pensilvaniją. Šioje knygoje skaitome apie tai, kaip Daveda išlipo iš komforto zonos ir sutinka savo gyvenimo vyrą.

Rašytojas pradeda šį romaną, paaiškindamas skaitytojams, kaip giliai mokytis, kaip tyrinėti kelią, kurį jie nubrėžė. Ji teigia: „Juk mes niekada negalime žinoti, nežiūrėdami už viso to, kas yra proto ribose, galutinių atsakymų, kurie pamažu atskleidžia tiesą mūsų būtybėms“. Žinau, kad daugelis jaus tuštumą keliaudami per gyvenimą ir vis tiek ieškos atsakymų, kaip tą tuštumą užpildyti.

Šios knygos puslapiuose matome, kaip rašytoja ką tik išgyveno savo dukters mirtį. Viršvalandžius ji pajuto, kad dabar laikas jai pasiimti ir tęsti gyvenimą. Ji grįžo į pasimatymus, bet nemanė, kad kuris nors iš sutiktų vyrų užmezgė tinkamą ryšį. Galiausiai, praėjus metams po dukters mirties, ji gauna el. laišką iš džentelmeno iš JAV. Ar dabar ji turėtų priimti šį el. laišką ar jį ištrinti? Nenuostabu, kad ji ryžtasi. Ar tai bus tipiškas vadovėlis, ar sukurtas danguje? Viskas, ką galiu pasakyti, keliaukite su šiuo rašytoju ir pamatysite.

„Stebuklingos akimirkos“ iš tiesų matomos keliaujant pirmyn ir atgal šios knygos skyriuose. Rašytoja nukeliauja mus iš savo namų Monrealyje į savo namus Pensilvanijoje. Skaitytojas gali pajusti meilės žydėjimą ir matyti šypsenas dviejų mielų žmonių Davedos ir Sonny Gruber veiduose. Pasakiau „pamatyti“, nes knygoje taip pat gausu paveikslėlių, kuriuose rodomi jų „Magiškų akimirkų“ įvykiai, kaip jie vyko. Nuo pirmojo el. laiško iki vestuvių varpų skaitykite puslapį po puslapio. Patirkite, kaip meilė auga ir traukia dvi širdis iš kelių mylių.

Man tikrai patiko ši knyga nuo priekio iki galo. Nuotraukos išties pagyvina šią knygą, o skaitytojai jaučiasi tarsi pakviesti į savo rašytojo teritoriją. Negalėjau padėti knygos. Perskaičiau per tris valandas. Puikus meilės romanas, turiu pats pasakyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.