Mp3 žymų taisymas „Mac“ kompiuteriuose – atsisiųskite nemokamą Mp3 žymų rengyklę, skirtą „Mac“.

Jei norite pataisyti mp3 žymas „Mac“ kompiuteryje, rasti programas internete gali būti sunkiau nei tikėtasi. Nors „Apple“ sparčiai populiarėja, vis dar gyvename „Windows“ pasaulyje. Dažna netvarkingų muzikos bibliotekų problema nėra būdinga „Windows“ vartotojams, tad kodėl tokia programinė įranga turėtų būti tokia? Laimei, viena geriausių programų, skirtų automatiškai taisyti mp3 žymas, dabar yra suderinama su „Mac“ kompiuteriais, konkrečiai su šiomis operacinėmis sistemomis:

  1. „Mac OS 10.6“ („Snow Leopard“)
  2. „Mac OS 10.5“ („Leopard“)
  3. „Mac OS 10.4“ („Tiger“)

Automatinis mp3 žymų rengyklė, skirta „Mac“, turi visas tas pačias funkcijas, kaip ir „Windows“ operacinės sistemos atitikmuo, įskaitant:

  • Neteisingai parašytų dainų taisymas
  • Rasti trūkstamą albumo iliustraciją
  • Trūkstančių ID3 žymų užpildymas (dainos pavadinimas, albumo pavadinimas, albumo išleidimo data ir kt.)
  • Socialinės žiniasklaidos ryšiai, pvz., „YouTube“ ir „Twitter“.
  • Menininkų biografijos, prekių ir koncertų įspėjimų teikimas

Čia mažai apie tai, kaip ši programinė įranga veikia. Yra internetinė muzikos duomenų bazė, pavadinta Gracenotes. Ji siekia būti pilnas muzikos, saugomos skaitmeninėje internetinėje duomenų bazėje, rinkiniu. Programinė įranga nuskaito jūsų muzikos failus ir paima akustinį jūsų dainos piršto atspaudą, paleidžia ir palygina ją su didžiausia egzistuojančia muzikos duomenų baze ir randa atitikmenį. Tada į kompiuterį atsisiunčiama teisinga ID3 žymos informacija. Trumpai tariant, ši nuostabi programinė įranga, skirta „Mac“, gali automatiškai pataisyti mp3 žymas.

Taigi, jei turite „Mac“ kompiuterį ir jums sunku tvarkyti „iTunes“, yra greitas ir paprastas sprendimas. Automatiškai pataisykite mp3 žymas savo Mac kompiuteryje naudodami mp3 žymų rengyklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.