Natūrali gyvūnų priežiūra – melžiamos ožkos, šunys ir katės – kas?

Alpine ir Saanen melžiamos ožkos padeda sukurti geriausią natūralų vonios produktą naminiams gyvūnėliams! Kaip tai įmanoma? Šių ožkų pienas naudojamas rankų darbo Au Natural be blusų ožkos pieno muilui gaminti.

Apgailėtina, kad gyvūnas turi blusų. Blusos yra įkyrūs maži padarai, kuriuos gali būti sunku išnaikinti. Pakankamai blogai juos matyti ant savo mylimo augintinio, žiūrėti, kaip jūsų augintinis drasko iš kančios, bet jei tie įkyrūs maži padarai įsibrauna į jūsų namus, tada jūs tikrai turite problemų! Melžiamų ožkų pagalba jūsų augintiniai gali būti be blusų, o jūs galite patogiai gyventi savo namuose, nebijant blusų įsiskverbimo.

Naminiai gyvūnai turi rankų darbo natūralų ožkos pieno muilą, vadinamą „Au Natural“, kuris valo, gaivina ir naikina blusas! Šis naminių gyvūnėlių muilas yra puiki alternatyva įprastam komerciniam naminių gyvūnėlių priežiūros muilui. Kodėl? Tai bekvapis natūralus muilas, be jokių papildomų kvapų. Jis yra ypač švelnus ir švelnus, neturi likutinio poveikio ir naikina blusas iš karto maudymosi metu. Jis yra toks švelnus ir švelnus, kad jį galima naudoti nėščioms ir priepuoliams linkusiems gyvūnams. Šis naminių gyvūnėlių muilas ypač tinka jautriai odai gyvūnams. Nereikia nerimauti dėl cheminių medžiagų, kurios šiame muile yra per stiprios arba kenksmingos, palyginti su įprastais komerciniais muilu. Puikiai putoja ir kruopščiai išvalo jūsų augintinį. Šis muilas maitina ir kondicionuoja odą ir plaukus. Jūsų augintinis (-iai) bus švarus, šviežias ir be blusų!

„Au Natural“ muilas yra keturių uncijų dydžio ant patogios riešinės virvės, kad būtų lengva išsimaudyti. Galite maudyti savo augintinį (-ius) namuose arba pasiimti šį natūralų muilą su savimi į kelionę. Šis natūralus naminių gyvūnėlių priežiūros produktas yra sveikas ir maitina odą bei plaukus.

Au Natural augintinių muilas yra puiki natūrali alternatyva įprastiniam komerciniam muilui. Prekybiniai muilai gali būti pripildyti odą dirginančių cheminių medžiagų. Šios cheminės medžiagos gali būti per stiprios arba kenksmingos jūsų augintinio odai, ypač jautrių gyvūnų odai. Pasirūpinkite savo augintinio oda ir plaukais švelniu ir švelniu, be blusų, bekvapiu, natūraliu ožkos pieno muilu. Jūsų augintinis (-iai) bus švarus, šviežias ir be blusų! Švarus, šviežias ir be blusų augintinis yra laimingas augintinis, naudojant Au Natural augintinių muilą!

Parašykite komentarą