Naujausios debesų kompiuterijos tendencijos 2020 m

Dabartinėje įmonių pramonėje debesų kompiuterijos naudojimas tapo neapsakoma norma. Beveik visi yra apie tai girdėję, o jo nauda yra plati ir plati – taupo išlaidas, padidina efektyvumą, padeda greičiau atlikti darbą ir pan. Laikui bėgant atliktų įvairių rinkos tyrimų rezultatai parodė, kad ši tendencija verslo ir technologijų namų debesų kompiuterija ateinančiais metais neabejotinai didės.

Iki šiol debesų kompiuterijos srityje įvyko keletas pastebimų pokyčių, į kuriuos bus svarbu pažvelgti įmonėms, investuojant savo laiką ir kapitalą į debesų kompiuteriją.

Kvantinė kompiuterija –

Kvantinis skaičiavimas pažodžiui reiškia užduotis, kurios anksčiau užtrukdavo valandas, dabar užtruks eksponentiškai mažiau laiko, tiksliau – sekundes. Tai reiškia, kad kompiuteriai ir serveriai dabar apdoros informaciją daug greičiau nei įprastai, todėl artimiausiu metu tinklo greitis padidės. Reikia prisiminti, kad šių dienų tinklų bazėje yra debesų kompiuterija, o tai reiškia, kad dėl kvantinės kompiuterijos plėtros debesų kompiuterijoje įvyks esminiai technologiniai pokyčiai.

„Blockchain“ naudojimas

„Blockchain“ technologija paskatino spartesnių tinklo sistemų kūrimą. Daugelis įmonių, ypač finansinių technologijų galiūnų, analizuodamos kriptovaliutą ir jos patvirtinimą padidino blokų grandinės naudojimą. Viso to esmė yra debesų kompiuterija, kuri, be kita ko, gali surengti kriptovaliutų prekybą, pradinius monetų pasiūlymus.

Skaitmeninių žinių didinimas –

Laikui bėgant naujesnėms darbo jėgoms įsidarbinant, pastebime, kad jie daug geriau išmano naujesnių technologijų, ypač debesų kompiuterijos, technologinę pažangą. Taip įmonės pamatys, kad jos turi dviejų rūšių darbuotojus – technologiškai pažangius ir tuos, kurie technologiškai nėra tokie pažangūs. Įmonės turės vykdyti įvairias mokymo programas ir indukcijas, kad vyresnės kartos žmonės būtų informuoti apie skaitmeninę informaciją.

Darbuotojų mobilumas –

Atsižvelgiant į didėjančias darbuotojų skaitmenines žinias, tendencija greitai pasivyti naujesnius darbuotojus, kurie yra susiję su darbuotojų ir jų darbo mobilumu. Naudojant debesų kompiuteriją, darbuotojams nereikia kiekvieną kartą dirbti savo biuruose ir kabinetuose. Jie gali dirbti iš bet kur, naudodami bet kokį įrenginį ir atlikti darbą. Bet kuri įmonė, kuri nesiūlo joms mobilumo, neturės lojalių darbuotojų.

Kraštų skaičiavimas –

Kraštinis skaičiavimas reiškia „kompiuterijos priartinimą prie duomenų šaltinio“. Dėl šios priežasties ryšys tarp tinklo ir duomenų šaltinio yra iš esmės sumažintas, o tai padidina skaičiavimo greitį ir žymiai sumažina išlaidas. Kaip tai atsitinka? Su galėtų kompiuterija. Tokios technologijos naudojamos šiuolaikiniuose įrenginiuose, tokiuose kaip išmanieji šaldytuvai, išmanieji garsiakalbiai, automobiliai ir kt., ir tai įmanoma tik dėl debesų kompiuterijos.

AI (dirbtinis intelektas): naujas novatoriškas išradimas

Dirbtinis intelektas laikomas skaitmeninės automatikos ateitimi. Įmonėms siūlomos automatizavimo priemonės nustebino net pačius optimistiškiausius žmones ir net sulaukę kritikos žmonės pradėjo suprasti, koks naudingas gali būti AI. Tikimasi, kad naudojant AI padaugės įrenginių, naudojančių kraštų kompiuteriją, o tai reiškia, kad jos pagrindas yra tik debesų kompiuterija. Dirbtinis intelektas yra tai, ko turėtų domėtis kiekviena įmonė.

Kompiuteris be serverio –

Tai naujai sukurtas debesų kompiuterijos modelis, kuriame dinamiška užpakalinė sistema padeda padidinti ir sumažinti naudojimą, atsižvelgiant į programos ar paslaugos naudojimą, o ne naudojant iš anksto nustatytus serverius. Ši technologija taip pat laikoma futuristine, ją palaiko tokie žmonės kaip „Microsoft“ generalinis direktorius Satya Nadella. Pamažu atsiras atvirojo kodo be serverio kompiuterių paslaugų teikėjų, todėl sumažės serverių tiekėjų, su kuriais turėsite prisijungti prie jų paslaugų, poreikis.

Duomenų centro ekosistema-

Sujungę mašininio mokymosi, debesų kompiuterijos ir duomenų apdorojimo galias su kvantine kompiuterizacija, pamatysime, kad programinė įranga greitai taps paslauga, o ne prenumerata pagrįsta preke, kuria nesunkiai galės naudotis įmonės ir verslo namai šių naujai sukurtų priemonių pagalba. technologijas. Taip sutrumpės projekto užbaigimo laikas, sumažės išlaidos ir sumažės pertekliniai procesai. Galima pastebėti, kad tai, kaip šiandien matomi duomenys, būtų pakeistas, o jos bazėje būtų debesų kompiuterijos technologija.

Apibendrinant galima pasakyti, kad dabartinė debesų kompiuterijos pažanga yra tik žvilgsnis į tai, kas netrukus bus. Tai tik bazė. Tai būtų daug naujesnių naujovių ir technologijų, kurios pakeis mūsų veiklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.