Pareigos, susijusios su ežiukais kaip augintiniais

Jei žinote, kaip atrodo ežiukai, sutiksite, kad vien dėl jų nepakartojamo mielumo galite norėti turėti tokį ežiuką. Turėti ežiukus kaip augintinius gali būti puiki patirtis. Jie yra nuostabūs ir labai linksmi padarai. Įvaikinti juos geriausia, kai jie yra maždaug 6-8 savaičių amžiaus ir jau buvo nujunkyti. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tokias, kurių akys yra ryškios, o kūnas yra apvalus, o tai rodo didelę energiją ir budrumą.

Ežiukai yra naktiniai padarai, tai reiškia, kad jie dažniausiai guli naktį. Jie praleidžia dieną miegodami. Tinkamai elgiamasi ir kai jų plunksnos nepakeltos, jie yra labai malonūs ir draugiški. Plunksnos yra gynybos mechanizmas, kuris pajunta grėsmę. Tačiau žinoma, kad jie turi gerą temperamentą. Dauguma naminių ežiukų gyvena narvuose ar akvariumuose, tačiau prižiūrint galite retkarčiais juos paleisti į laisvę ir paleisti namuose, kai jie buvo apmokyti. Ežiukų dresavimas šiukšlėmis stebėtinai lengvas.

Jei planuojate jį įvaikinti, turite būti pasirengę atsakomybei, susijusiai su jo priežiūra. Gali būti gerai, kad jei esate alergiškas katėms, ežiukas gali būti ne jums. Įprasta mažų augintinių priežiūra reikalauja laiko ir pastangų. Turėsite išvalyti augintinio narvą, jį pamaitinti ir praleisti su juo susirišimo laiką. Turėsite reguliariai pasirūpinti jo poreikiais, tokiais kaip maistas, narvas, kraiko dėžė ir kt. Iš esmės tas pats yra su ežiukais kaip augintiniais. Jie mėgsta žmogišką meilę. Jie taip pat yra nuostabūs plaukikai. Padovanokite jiems negilų baseiną ir jiems patiks maudytis jame. Jie slepia galvas bananais – žaidimo laikas jiems taip patinka. Tam galite duoti tualetinio popieriaus vamzdelius. Mankštinamasis ratas jiems taip pat patinka, todėl įdėkite jį į narvą, kad jūsų augintinis galėtų džiaugtis.

Kad jiems nenuobodytų jūsų duodamas maistas, retkarčiais, pavyzdžiui, du kartus per savaitę, palepinkite savo ežiukus mėgstamais bananais. Taip pat galite patiekti vabzdžiaėdžius vabzdžius. Jie valgo soduose randamas sraiges ir kirminus bei vabzdžius. Tačiau neleiskite jiems tiesiog atsilaisvinti savo sode, jei savo augalams naudojate insekticidus. Augalų insekticidai gali jiems rimtai pakenkti. Geriau būkite atsargūs pirkdami pašarus iš naminių gyvūnėlių parduotuvių, skirtų specialiai ežiams. Šie mieli linksmybių kamuoliukai yra linkę į parazitus. Pienas ir kiti pieno produktai niekada neturėtų būti jų dietos dalis, nes jie jų netoleruoja.

Norintys turėti ežiukus kaip augintinį, turėtų žinoti, kad norint, kad gyvūnas mėgautųsi žaidimo laiku, narve turėtų būti skirta papildomos vietos. Įdėkite skyrelius viduje, kad atsirastų vietos miego ar lizdų poreikiams, o kai kurias sritis – veiklos laikui. Jei planuojate laikyti daugiau nei vieną ežį, būtinai pasirūpinkite atskirais ketvirčiais. Jie mėgsta savo erdvę, nes yra labai teritorinio pobūdžio. Papildomas narys jo pažymėtoje srityje gali sukelti muštynes, kurios gali jiems pakenkti. Turėtumėte jį gauti kuo jaunesni, o tada lėtai pristatykite naująjį kompanioną be streso.

Būdami ramūs gyvūnai, šie padarai yra idealūs naminiai gyvūnai žmonėms, gyvenantiems butuose. Kadangi jie yra maži, tereikia turėti pakankamai erdvų narvą, nes jie daug juda. Kvėpuodami jie skleidžia tvankius garsus, o išsigandę ar nusiminę retkarčiais niurzgia ar čirškia. Be to, jie yra tylūs ir taikūs. Jei esate tylus tipas ir jums patinka augintinio draugystė, jums gali būti idealu priimti vieną ar du ežiukus kaip augintinius.

Parašykite komentarą