Prezidento augintiniai

Prezidentiniame naminių gyvūnėlių muziejuje galite sužinoti, ką dabartiniai ir buvę prezidentai turėjo augintiniams. Peržiūrėjus sąrašą, dauguma jų yra/buvo naminių gyvūnėlių mylėtojai, o kai kurie turėjo kelis augintinius. Sąrašas yra ilgas, kad būtų galima paminėti kiekvieną, tačiau čia yra keletas naujausių.

Barackas Obama turi portugalų vandens šunį Bo, kurį savo vaikams padovanojo senatorius Tedas Kenedis.

George’as W. Bushas turėjo keletą augintinių. Škotijos terjeras, vardu Miss Beazley, anglų springerspanielis, vardu Spotas, kitas škotų terjeras, vardu Barney, katė, vardu Indija, ir Teksaso ilgaragis, vardu Ofelia.

Billas Clintonas turėjo katę, vardu Socks, ir labradoro retriverį, vardu Buddy.

George’as Bushas turėjo Millie ir Ranger, du Springer spanielius.

Ronaldas Reiganas turėjo du šunis Lucky ir Rex (karaliaus kavalieriaus spanielis) ir keletą kačių.

Jimmy Carteris turėjo šunį, vardu Grits, ir Siamo katę, vardu Misty Malarky Ying Yang.

Geraldas Fordas turėjo auksaspalvį retriverį, vardu Liberty, ir Siamo katę, vardu Šanas.

Richardas Nixonas turėjo tris šunis, vardu Chekers, Vicky ir King Timahoe.

Lyndonas Johnsonas turėjo du biglius: Him and Her, baltąjį kolį, Blanco ir Yuki, mišrūną. Jis taip pat turėjo žiurkėnų ir meilės paukščių.

Džonas Kenedis turėjo augintinių. Čarlis, Karolinos Velso terjeras, katė, vardu Tomas Kitten, kanarėlė, vardu Robin, du papūgai, Bluebell ir Marybelle, trys poniai, Caroline’s Macaroni, Tex ir Leprechaun, du žiurkėnai, Debbie ir Billie, triušis vardu Zsa Zsa, ponia Kennedy. arklys, Sardaras ir keli šunys, įskaitant Pušinką, Šenoną ir Kliperį.

Žvelgiant atgal į praeitį prieš pradedant naudotis automobiliu, daugelis augintinių buvo arkliai. Daugelis pirmųjų mūsų šalies prezidentų buvo puikūs raitelis, mėgęs jodinėti ir medžioti. Jų žirgai buvo labai branginami ir jiems mirus buvo atiduota didžiulė duoklė.

Prezidento naminių gyvūnėlių muziejus buvo įkurtas 1999 m. ir yra prezidento parko, esančio Viljamsburge, Virdžinijoje, dalis. Muziejus yra šių augintinių nuotraukų, istorijų ir artefaktų kolekcija. Nustebsite, kiek ir kokio tipo gyvūnų jie turėjo naminiams gyvūnėliams. Dalį augintinių jiems padovanojo užsienio šalys.

Prezidentas niekuo nesiskiria nuo kitų tuo, kad turi augintinį. Daugelis užaugo su gyvūnais, gyvenančiais fermose ir fermose. Naminis gyvūnas suteikia meilę ir draugystę, kuri padeda sumažinti stresą. Jis galėjo mėgautis kokybišku laiku su augintiniu, nesirūpindamas dėl kasdienės priežiūros. Jie labai remia organizacijas, susijusias su gyvūnų priežiūra ir gerove.

Labai įdomu sužinoti apie įvairius augintinius. Lankymasis Williamsburgo muziejuje gali būti labai linksmas ir mokomas.

Parašykite komentarą