Romantika ir rožės – muzikiniai rožių vardai

Rožė yra viena iš labiausiai intriguojančių ir geidžiamiausių gėlių, puošiančių sodus ir kaimo vietoves visame pasaulyje. Šios gražuolės, kaip ir muzika, tapo standartiniais aistros eliksyrais, serenančiais kelią į mūsų pojūčius ir į sodus. Romantiškos širdys mėgsta rožes ir muziką – ir visas jų gražias bei kvapnias meilės išraiškas. Mes netgi mylime idėja iš meilės. Šiame straipsnyje rasite muzikos ir rožių duetą rožių pavadinimų puokštėje.

XVI amžiaus eilėraštyje Gyvenk su manimi ir būk Mano meile, poeto ir dramaturgo Christopherio Marlowe, jis kalbėjo apie daugybę meilės malonumų, įskaitant „rožių lysvių klojimas“ ir „melodingi paukščiai, giedantys madrigalus“.

Viktoras Hugo rašė: „Kaip atsitiko, kad jų lūpos susiliejo? Kaip atsitinka, kad paukščiai gieda, kad sniegas tirpsta, kad rožė išsiskleidžia, kad aušra baltuoja už ryškių medžių formų ant virpančios kalvos viršūnės? Bučinys ir viskas buvo pasakyta“.

Štai keletas žaviausių ir muzikaliausių visų laikų rožių vardų:

Muzikantai ir dainininkai

Mocartas, Geltonasis Mocartas, Verdis, Vivaldi, Pavarotti, Bing Crosby, Julie Andrews, Satchmo (Louisui Armstrongui), Patsy Cline, Barbara Streisand, Dolly Parton, Judy Garland, Reba McEntire, Barbara Mandrell, Madonna.

Geros nuotaikos

Klajojantis menstrelis, serenada, saldi harmonija, duetas, švilpukas, ispaniška rapsodija, koncertas, džiazo klubas, levandų brodvėjus, choras, naktinis muzika, diksilendas, sonatina, kalnų muzika, rožių rapsodija, džiazas, roko muzika, keista muzika, džiazo brangakmenis , Nuotaikos muzika, Choras, Memfio muzika, Kvapioji rapsodija, Musicale.

Jie groja mūsų melodiją

Be-Bop, Rumba, Polka Time, Popsas, Fandango, Kantri muzika, Ragtime, Tango Dream, Valsas, Baletas, Fokstrotas.

Meilės dainos

Paryžiaus daina, angliškas sonetas, saulėlydžio daina, dainavimas lietuje, žemės daina, kantri daina, upelio daina, pavasario daina, Viktorijos daina, vynuogyno daina, rugsėjo daina, Sofijos daina, gulbės giesmė, auksinė daina, ryto daina, nakties daina, Liaudies dainininkas, Pippo daina, kardinolo daina, Danny Boy.

Melodijos ir simfonijos

Sweet Melody, Pink Symphony, Belle Symhonie, Melody Maker, Bright Melody, Little Melody, Mini Pink Melodies, Smooth Melody, Melody Lane, Melody Parfumee, Gold Symphony, White Symphony.

Muzikinio genijaus potėpiai

Piccolo, Baby Grand, Distant Drums, Drummer Boy, Trimiteris, Saxy Bob, Brass Band.

Ir ritmas tęsiasi…

Arpeggio, Preliudas, Lyric, Tempo, Maestro, Perkusija

„O, mano meilė yra kaip raudona, raudona rožė, naujai išdygusi birželį; O, mano meilė yra kaip melodija, kuri maloniai grojama. – Robertas Burnsas

Ir kai manai, kad rožė yra tik rožė…

Taip pat gali patikti skaityti: Romantika ir rožės – šokantys rožių vardai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.