Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant ėdalą gyvūnams

Pirmą kartą naminių gyvūnėlių savininkai visada patiria nuostolių, kai ateina laikas nupirkti tinkamą maistą savo mylimam augintiniui. Apsilankymas naminių gyvūnėlių ėdalo parduotuvėje gali būti labai sunkus ir painus, ypač kai stengiatės ieškoti geriausio maisto už geriausią kainą. Jei neseniai įsigijote naują augintinį, pateikiame keletą naudingų patarimų, į kuriuos galite atsižvelgti pirkdami jo maistą.

Pinigų taupymo patarimai perkant ėdalą gyvūnams

  1. Pirkite aukštos kokybės ėdalą gyvūnams. Labai svarbu nuo pat pradžių pirkti aukštos kokybės maistą. Tai padės sutaupyti pinigų ateityje. Turite suprasti, kad sveikatos problemos dažniausiai yra susijusios su netinkama mityba dėl nekokybiško ar netinkamo maisto.
  2. Venkite nemokamai šerti savo augintinį. Tai reiškia, kad turite nepalikti daug maisto savo augintiniui. Iš naujo pripildykite jų dubenį tik tada, kai jis baigsis. Taip elgdamiesi jūsų augintinis nenutuks ir sutaupysite pinigų, pirkdami mažiau maisto.
  3. Patikrinkite savo naminių gyvūnėlių parduotuvės akcijas ir nemokamas dovanas. Pavyzdžiui, jei perkate 10 maišų maisto tam tikroje parduotuvėje, vieną maišelį gausite nemokamai, jei esate narys. Taip pat galite patikrinti kuponų skelbimus.

Naminių gyvūnėlių ėdalo pirkimas: į ką atsižvelgti

Gyvūno amžius: Labai svarbu jūsų augintiniui suteikti tinkamą maistą, atitinkantį jo gyvenimo tarpsnį.

Sveikatos istorija: Turite žinoti savo augintinio sveikatos istoriją; todėl labai svarbu reguliariai lankytis pas veterinarą. Pavyzdžiui, jei jūsų augintinis yra alergiškas tam tikram maistui ir sudedamosioms dalims, turite vengti pirkti ėdalą, kuriame yra minėtų ingredientų. Be to, jei jūsų augintinis kenčia nuo sveikatos sutrikimų, jo veterinaras gali rekomenduoti specialią dietą.

Kūno būklė: Jei jūsų augintinis turi antsvorio, jam gali prireikti specialios dietos su kitokia mityba nei per mažo svorio augintiniui. Jei jis yra geros formos, turėsite palaikyti gerą jo sveikatą ir būklę.

Pirmenybė: Taip pat labai svarbu atsižvelgti į jų pageidavimus. Jūsų pūkuotas draugas gali teikti pirmenybę sausam maistui, šlapiam maistui arba abiejų mišiniui.

Maisto ingredientai: Turite patikrinti ingredientus, naudotus gaminant naminių gyvūnėlių maistą. Pavyzdžiui, jei turite katę, turėsite nusipirkti maisto, kuriame yra daug baltymų, taip pat amino rūgščių ir riebalų rūgščių. Be to, jame turi būti tinkamas mineralų ir vitaminų derinys.

Jei norite įsitikinti, kad jūsų mylimas gyvūnas kompanionas gauna geriausią mitybą, galite paprašyti veterinarijos gydytojo rekomendacijų. Jis gali rekomenduoti konkretų prekės ženklą, kad padėtų jums apsispręsti. Tačiau atminkite, kad sprendimą galiausiai priims jūsų augintinis.

Parašykite komentarą