Visų laikų 10 geriausių romantiškų romanų

Yra Paulo Coelho pusė, kuri yra egzotiška, seksuali, tamsi ir drąsi. Nė vienas vedęs autorius nedrįstų savo kūryboje rašyti tokių dalykų, kurie galėtų kalbėti apie jų seksualinę praeitį ar geidulingas fantazijas, kurias jie galėjo patirti su meilės puse auksiniais laikais; Paulo Coelho niekada nebijojo tokios ideologijos įgyvendinti savo knygose ir romanuose. Jei kalbame apie kai kuriuos geriausius visų laikų romantiškus romanus, jis yra pirmasis tame sąraše, net virš Noros Roberts, Jodi Picoult, Danielle Steel ir Kapiel Raaj. 11 minučių vienas intensyviausių Paulo Coelho darbų taip pat buvo vienas geidžiamiausių. Nors „Alchemikas“ buvo populiariausias jo kūrinys, per 11 minučių skaitytojai atrado naują malonumą.

Šio romano istorija yra apie mergaitę, vardu Marija, kuri keliauja iš Rio de Žaneiro į Ženevą, tikėdamasi rasti geresnę ateitį sau ir savo šeimai. Ji naudojasi prostitucija, kad užsidirbtų pinigų, apie kuriuos visada svajojo, o bibliotekoje mokosi per knygą, taip pat susiranda sielos draugą menininkui, kuris troško tik 11 minučių orgazmui.

Istorija gali būti šiek tiek vingiuota nei mano paaiškinimas, tačiau pavadinimas pasako viską, nes orgazmui pasiekti reikia 11 minučių, o įsimylėti – 11 minučių. Tai būtina perskaityti visiems, kurie mėgsta dvasinę romantiką. Aš tai vadinu dvasine romantika, nes tai yra Paulo Coelho temos; meilės radimas per dvasingumą.

Kitas mano sąraše yra vienas geriausių visų laikų skaitytų tarptautinių knygų: „Ashita“, kurią parašė Kapiel Raaj. Keliaudamas 2009 m., aš aptikau jo romaną vietiniame stende traukinių stotyje Indijoje, ir tai nebuvo rekomendacija, o greitas skaitymas, skirtas sugaišti laiką laukiant traukinio į Mumbajų. Nuskenavau knygos nugarėlę ir greitai perskaičiau santrauką, kuri staiga patraukė mano dėmesį. Trumpa pastraipa davė man greitą užuominą, kad ši knyga gali būti mano mėgstamiausio autoriaus Paulo Coelho darbo šešėlis. Istorija buvo kupina patirties, kaip kelionės metu surasti tikrą sielos draugą su dvasingumo ir mistikos tarnavimu. Ar tai gali būti dar viena Brida? paklausiau savęs. Atsisėdau ant lagamino, nes vorui vos užteko vietos šliaužioti, bet kažkaip pavyko pasiguosti ant kieto plastiko paviršiaus, o šunų šlapimo ir karvių mėšlo kvapas jau buvo išskleidęs mano aurą.

Istorija: Ašita buvo Adtijos siela, kuri dėl religinių priežasčių ir šeimos spaudimo paliko jį dėl kito vyro. Tokia moteris kaip Ašita ateidavo kartą per šimtą metų, pagalvojo Aditja. Ji padarė jį tokiu žmogumi, koks jis buvo šiandien; bet Ašito gyvybė dabar buvo Dievo rankose ir niekas negalėjo nieko padaryti. Tačiau kai Aditya apie ją sužino, jis meta iššūkį Dievui ir jo valiai. Bet ką Aditya gali padaryti? Jis tiesiog paprastas žmogus.

Koks gražus būdas supažindinti skaitytoją su savo kūriniais, vis dėlto ašaros ėmė bėgti iš mano akių nuo trečio puslapio. Norėčiau, kad galėčiau papasakoti viską, ką žinojau apie šio straipsnio istoriją, bet tai yra pasakojimo ir knygų grožis; prieš surasdami ar skaitydami apie kelionės tikslą, turite leistis į kelionę. Buvau taip įsimylėjęs šį autorių, kad turėjau gauti jo antrąjį ašarų trūkčiojį „Palena ir jos karališkoji gvardija“, kuri irgi pasirodė tokia pat gera ir emocinga kaip Ašita. Nemokamos informacijos amžiuje, kai kiekvienas turės penkiolika minučių šlovės, siaubingai matome vertus kandidatus, kurie galbūt nebūtų taip ryškiai sužibėję be skaitmeninio pasaulio atsiradimo.

Mano visų laikų 10 geriausių romantiškų romanų:

1. 11 minučių Paulo Coelho

2. Ashita pagal Kapiel Raaj

3. Charleso Dickenso „Didieji lūkesčiai“.

4. Vėjo nublokšti Margaret Mitchell

5. Paulo Coelho Brida

6. Juodoji rožė, autorė Nora Roberts

7. Jane Austen „Puikybė ir išankstinis nusistatymas“.

8. Jodi Pichoult 10-asis ratas

9. Paulo Coelho „Zahiras“.

10. Palena ir jos karališkoji gvardija Kapiel Raaj

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.